fbpx

Marketing

Analiza - doradztwo - realizacja zadań marketingowych

Jako właściciel firmy stoisz w obliczu wielu wyzwań. Musisz nadążyć za wszystkimi zmianami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedażą, finansami lub obsługa klienta.

A gdzie miejsce na marketing, który jest kluczem do sukcesu?

Masz kilka możliwości:

 1. Możesz zatrudnić dyrektora ds. marketingu, który ma ogromne doświadczenie i wie co robić, ale wydasz tysiące złotych miesięcznie, tylko na jego wynagrodzenie. A drugie tyle na kampanie marketingowe
 2. Możesz zatrudnić kogoś bardzo małym doświadczeniem. W budżecie firmy zostanie trochę pieniędzy, ale z kolei Ty będziesz musiał dokładnie mówić co pracownik ma zrobić. 
 3. Możesz skorzystać z usługi firmy zewnętrznej, która ma wiedzę na poziomie dyrektora ds. marketingu, ale za obsługę zapłacić dużo mniej (rozliczasz się na podstawie faktury VAT, którą wciągasz koszty, a ponadto Agencja marketingowa nie chodzi na urlop, nie zachodzi w ciążę i nie choruje)
 

Marketing to inwestycja nie koszt.

Celem marketingu jest zwiększenie zaangażowania Twoich Klientów, którzy docelowo będą kupować oferowane przez Ciebie produkty lub usługi. Zajmujemy się kompleksową obsługą marketingową małych i średnich firm.

Wyróżnia nas duża elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta.
My mówimy co możesz zrobić, żeby osiągnąć swoje cele biznesowe. Ty decydujesz w czym dokładnie potrzebujesz naszego wsparcia.

Rozliczamy się za roboczogodzinę. Czyli płacisz za to, co faktycznie zostało dla Ciebie zrobione. 

W czym dokładnie możemy Ci pomóc?

Pamiętaj, to tylko przykłady - dokładną ofertę przygotujemy na Twoje życzenie

Aby zyskać przewagę konkurencyjną musisz wdrożyć w swojej firmie sensowny marketing – a to oznacza, że musisz działać lepiej a czasami inaczej niż wszyscy. 

Naszym celem jest pomoc w budowaniu trwałej przewagi konkurencyjnej.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pełnej strategii marketingowej, wskazówek merytorycznych czy technicznych, jesteśmy tutaj po to, aby Ci pomóc.

Doradztwo marketingowe to szereg profesjonalnych usług świadczonych przez doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów marketingowych, którzy mogą pochwalić się świetnymi efektami.

Jeżeli posiadasz swój własny dział marketingu, ta opcja jest idealna dla Ciebie. Opracujemy strategię, którą wdrożą Twoi pracownicy. My zweryfikujemy skuteczność działań. 

Jeśli nie masz swoich pracowników zajmiemy się wdrożeniem strategii od A do Z.

 

Wielu właścicieli firm, którzy osiągnęli sukces, nieustannie poszukuje możliwości poszerzenia bazy klientów i rozwoju swojej działalności. Jednym z fundamentalnych elementów rozwoju firmy jest dostęp do stałego strumienia leadów sprzedażowych. Lead to potencjalny klient  zainteresowany oferowanymi przez Ciebie produktami lub usługami.

Jak Ci pomożemy?

 1. Zidentyfikujemy Twoją grupę docelową
 2. Ustalimy metody promocyjne
 3.  Zaprojektujemy lejek sprzedaży 
 4. Stworzymy newsletter i strategię zapisu do newslettera
 5. Poprowadzimy lub wesprzemy w komunikacji w mediach społecznościowych, aby wzmocnić zaangażowanie

Jeśli nadal nie tworzysz treści video, Twoja marka nie tylko traci ogromne możliwości zaangażowania odbiorców, ale także traci na rzecz konkurencji.

YouTube jest nie tylko drugą co do wielkości wyszukiwarką, ale ma też prawie 2 miliardy aktywnych użytkowników!

Zacząć nagrywać wcale nie jest łatwo, ale pomożemy Ci

 1. Przygotować strategię marketingu treści video
 2. Wyselekcjonować grupę klientów docelowych
 3. Ustalić jakich narzędzi potrzebujesz, aby zacząć działać
 4. Przeprowadzić pierwsze nagrania. W przypadku video obrobimy film. W przypadku transmisji live i webinarów wszystko zaplanujemy, zakomunikujemy oraz będziemy czuwać technicznie nad przebiegiem spotkania na żywo.

Wydaje się, że sprzedaż w internecie to taka prosta sprawa. Masz produkt. Otwierasz sklep i czekasz na Klientów. 

No właśnie, nie możesz biernie czekać – musisz działać, a my możemy Ci pomóc. 

Marketing dla sklepów internetowych to nasz chleb powszedni. Znamy wszystkie narzędzia marketingowe, które pozwolą Ci osiągnąć sprzedaż (i nie mogę powiedzieć niestety, że w jak najszybszym czasie, bo tam mówią agencje, które chcą „złowić” klienta na już”. Na efekty w sprzedaży wpływa mnóstwo czynników. Twój produkt, grupa docelowa odbiorców, budżet i Twoja otwartość.

Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o Twoich potrzebach. 

Świetna treść to ogromna wartość dla firmy. Ma zdolność tworzenia pozytywnych doświadczeń dla potencjalnych klientów i zmuszania ich do powrotu po więcej. To Twoja przepustka do przyciągnięcia uwagi odbiorców i ciągłego wzmacniania pozytywnego wrażenia marki.
Content Marketing nie tylko jest odpowiedzią na zadawane pytania Klientów. Jest narzędziem, które pozwala Ci zaistnieć w naturalnych wynikach wyszukiwania Google. 

To też może Cię zainteresować

jak prowadzić profil na Facebook'u

Kampanie Google Ads

konkurs w mediach społecznościowych (1)

Media Społecznościowe