fbpx

Strony www

Przyciągające wzrok, przyjazne dla urządzeń mobilnych strony internetowe

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej przystosowanej do urządzeń mobilnych, nasza usługa jest dla Ciebie. Nasi eksperci wybiorą dla Ciebie najlepszy projekt, dobiorą odpowiednie zdjęcia i grafiki oraz przygotują treści na stronę www promującą Twoją firmę (możesz również dostarczyć swoje treści)

Stworzymy dla Ciebie atrakcyjną witrynę internetową, która działa idealnie na każdym urządzeniu i jest gotowa do znalezienia przez odwiedzających w Google.

Podczas gdy Ty skupiasz się na rozwoju swojej firmy, my zadbamy o świeżość Twojej strony internetowej. Możemy zbudować dla Ciebie całkiem nową stronę internetową, ale możemy także udoskonalić Twoją istniejącą stronę.

Jak dokładnie wygląda proces tworzenia stron internetowych?

Podczas tej sesji strategicznej przeprowadzimy z Tobą wywiad na temat Twojej firmy, zbierzemy wszelkie obrazy lub pliki, które chcesz udostępnić, i dowiemy się więcej o tym, jaka powinna być Twoja strona internetowa.

Zanim zbudujemy Twoją witrynę, przeprowadzimy badanie słów kluczowych, aby wyszukiwarki wiedziały, jak Cię indeksować, pisać atrakcyjne treści, aby przyciągnąć uwagę odbiorców i zaprojektować nową witrynę w oparciu o Twoje cele.

Treści na stronę internetową możesz dostarczyć nam sam. Możesz również skorzystać z naszych usług copywritingu.

Przygotujemy również koncept strony internetowej, który zostanie wysłany do Twojej akceptacji.

Żeby móc zacząć budować stronę www niezbędna jest domena oraz hosting, na którym strona będzie utrzymywana. Pomożemy Ci w tym. 

Nasi projektanci i copywriterzy zamienią koncept w pełni funkcjonalną stronę internetową. Możesz dopracować i zatwierdzić każdy szczegół, zanim Twoja witryna zostanie uruchomiona i udostępniona szerszej publiczności.

Po uruchomieniu witryny możesz samodzielnie wprowadzać zmiany lub współpracować z naszym zespołem ekspertów, którzy wprowadzą zmiany za Ciebie. Pamiętaj, aby na bieżąco aktualizować treści na stronie www.

Zobacz przykładowe realizacje

madlin